Dostawa towaru jest możliwa wyłącznie w obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Koszt dostawy nie obejmuje cen montażu w Warsztacie. Koszt dostawy do miejsca wskazanego przez Klienta wynosi standardowo:

Poczta Polska:

Przedpłata na konto 10,00zł Pobranie 13,00zł

Kurier GLS:

Przedpłata na konto 13,00zł Pobranie 20,00zł

W szczególnych przypadkach (produkty niestandardowe: np. ważące powyżej 40 kg lub gabarytowe) koszt dostawy może być inny. Wówczas taka informacja będzie umieszczona na karcie produktu, a faktyczny koszt dostawy zostanie wyświetlony w podsumowaniu zamówienia. Sytuacja ta dotyczy zarówno przypadku podwyższenia kosztu dostawy, jak i jego obniżenia bądź całkowitej rezygnacji Sklepu z jego naliczenia. Wraz z towarem wydawane są faktura VAT z paragonu lub faktura VAT, stanowiące dokument sprzedaży będący dowodem zakupu.

Sklep zastrzega możliwość wystawienia dokumentu sprzedaży z datą realizacji, a nie datą złożenia zamówienia. W jednej przesyłce znajduje się zawartość jednego zamówienia. Za każde kolejne zamówienie zostanie naliczona kolejna opłata za wysyłkę. Przesyłki realizowane są przez firmę kurierską GLS lub Pocztę Polską.